.

.

Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë (Foto) Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. Shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante, optimiste, por vetëm të vërtetat, ato.

Thënie të bukura, fjalë të mëdha nga njerëz të mëdhenj.

“Mësimdhënia është forma më e lartë e të kuptuarit.

Seuss “Jeta nuk është të gjesh vetën, por të krijosh atë. . Para 6 vitesh.

”.

Por gjithmonë do të ketë. 50 theniet me te bukura nga Robert De Niro per jeten dhe suksesin. ”.

Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen!. b.

Seuss “Jeta nuk është të gjesh vetën, por të krijosh atë.

Thënie për bukurinë (36 thënie) Bukuria blihet sipas gjykimit të syrit.

I ftuar në podcastin e Ramës: Nga fitorja e “Etheve” te humbja e babait e Big Brother Vip, ja çfarë thotë Luizi. .

“Ata që dinë, bëjnë. Disa burra kanë një teori të marrë për femrat e bukura – e cila diku në njëfarë kohe do të shndërrohet në përbindëshe.

4.
Urime ditëlindja.
Datat e lindjes së personave tanë më të dashur janë të rëndësishme edhe për ne, prandaj mundohemi t’i zgjedhim fjalët më të bukura për t’i uruar çdo vit.

.

Kam mësuar se kur një i porsalindur shtrëngon për herë të parë gishtin e babait në grushtin e tij të vogël, e ka.

Dashuria është ari i vetëm. Disa ditë janë të lehta – energjia është e lartë, dielli ndriçon, çdo gjë duket të jetë e mundur. Thënie të bukura, fjalë të mëdha nga njerëz të mëdhenj.

Gjithçka ka bukuri, por jo gjithkush e sheh atë. Rregulli 1: Jeta nuk është e drejtë, duhet të mësoheni me të. Ato mund të jenë të vetmet gjëra që janë! 40. com. Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë (Foto) Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale.

.

Thënie të bukura për festën e gruas Përveç argëtimit, 8 marsi duhet të jetë mbi të gjitha një mundësi për të reflektuar për statusin e gruas, pë të evidentuar pikat e. Arshi Pipa - Lamtumirë.

Ja përse në vite.

Shprehje brilante mbi lumturine, nga Charlie Chaplin.

Gëzuar ditëlindjen për ty, e dashura ime.

.

Ata që kuptojnë, japin mësim.